• Dzień Drzewa w Powiecie Chrzanowskim

• 27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach XVIII Dnia Drzewa w Powiecie Chrzanowskim. Organizatorami obchodów były: Centrum Informacji Ekologicznej Powiatu Chrzanowskiego, Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatu Chrzanowskiego oraz Nadleśnictwo Chrzanów.

Obchody odbywały się w pięknych okolicznościach przyrody, bo w Rezerwacie Bukowica położonym w gminie Babice. Najpierw uczniowie wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach edukacyjnych. Następnie stanęli do rywalizacji w konkursach ekologicznych.

Drużyna SP6 w składzie: Wiktoria Burdzy, Olga Noworyta, Blanka Nowotarska, Magdalena Szuba wykazała się nienaganną wiedzą oraz inwencją twórczą i zajęła zaszczytne I miejsce. Opiekunem grupy była pani Agnieszka Tadla.GRATULUJEMY!

• Dzień chłopaka

• 30 września obchodziliśmy w szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczyny złożyły wszystkim naszym
            chłopcom serdeczne życzenia przez radiowęzeł. Były zabawne wiersze i piosenka. Nie zabrakło też
            słodkiego poczęstunku.