• Sukces w konkursie "Historia złotego"

• Uczennica klasy 6b Agata Lurka odebrała z rąk Starosty Powiatu Chrzanowskiego Andrzeja Urygi wyróżnienie w Konkursie Powiatowym “Historia złotego”.  Konkurs organizowany przez Drużynę Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej II LO w Chrzanowie w ramach programu edukacyjnego “Złote Szkoły”. Konkurs polegał na wykonaniu projektu monety lub banknotu w związku z obchodami 100 lecia polskiego złotego w obiegu. Gratulujemy!

• Finały wojewódzkie Małopolskich Konkursów Przedmiotowych

• Już niebawem, bo 4 i 6 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły Wiktoria Siewniak z klasy 8a oraz Marcel Kopczyk z klasy 7a będą reprezentowali naszą szkołę w etapach wojewódzkich Małopolskich Konkursów Przedmiotowych. Wiktoria Siewniak jako jedyna z Gminy Trzebinia awansowała do finału wojewódzkiego,
            wykazując się ogromną wiedzą z biologii. Marcel Kopczyk jako uczeń klasy siódmej! Zmierzył się z językiem angielskim awansując jako jedyny reprezentant Gminy Trzebinia.
            Trzymamy kciuki!

• Ferie pełne atrakcji

• 🔵To będą pełne atrakcji ferie!

✔️Zachęcamy do zapisów dzieci na pełne atrakcji ferie zimowe organizowane przez Trzebińskie Centrum Kultury oraz Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica PLUS w Trzebini!

Wskutek ogromnego  zainteresowania ofertą 👉🏻wakacyjnych półkolonii dla dzieci, które utraciły z powodu zapadlisk miejsca rekreacji na osiedlu Siersza, Jarosław Okoczuk - Burmistrz Trzebini postanowił o ich kontynuacji i rozszerzeniu także o inne rejony w gminie.

❄️Coroczną, pełną atrakcji zimową ofertę TCK uzupełnią więc dodatkowo zajęcia organizowane przez Świetlicę Plus.

➡️Zapisy w obu instytucjach.

✔️Więcej informacji o największej w powiecie ofercie dla dzieci i młodzieży na Trzebinia.pl⤵️

• Moja mała ojczyzna

• Tu mieszkam, tu żyję, dorastam i otaczam się ważnymi dla mnie ludźmi… Tu zatem jest moja mała ojczyzna, czyli wyjątkowe miejsce na ziemi!

A dlaczego tak kocham tę przestrzeń? Co jest w niej niezwykłego i jakie jej zakątki uważam za najważniejsze oraz najcenniejsze?

Odpowiedzi na te ważne pytania szukali uczniowie klas ósmych przygotowując, a następnie prezentując sobie wzajemnie, plakaty poświęcone właśnie małej ojczyźnie.

Ich oryginalne i często zaskakujące prace, które można podziwiać na wystawie znajdującej się na dolnym korytarzu szkoły, pozwoliły odkryć ważne punkty znajdujące się nie tylko na mapie Trzebini i jej okolic, ale także innych zakątków naszego pięknego kraju.

Jestem pewna, że zajęcia uświadomiły nastolatkom, jak ważna i niezwykła jest nasza mała ojczyzna oraz, iż wspólnym obowiązkiem jest dbanie o jej niepowtarzalne walory każdego dnia.